Kaip aš galiu pasirūpinti savo papuošalais?

Norėdami, kad jūsų papuošalai ilgai tarnautų ir atrodytų kuo geriau, nusiimkite juos prieš eidami miegoti, prieš maudynes ar maisto gaminimą. Tai užkirs kelią subraižymui, dilimui, nutrūkimui bei aliejaus bei purvo kaupimuisi.

Nešiojant kasdien sidabras ilgainiui nusidėvi ir pajuoduoja. Auksu dengti arba auksiniai juvelyriniai dirbiniai taip pat nusidėvi, tačiau daug lėčiau. Patariame savo juvelyrinius dirbinius periodiškai valyti švelnia papuošalų poliravimo šluoste arba minkštu dantų šepetėliu ir švelniu muilu (pvz., skalbimo skysčiu) ir vandeniu. Papuošalai su oksiduotu (juodu) arba akmens elementu neturėtų būti valomi cheminiu papuošalų valymo tirpalu ar ultragarsiniu valikliu.

Brangakmeniai ir perlai kūno aliejus kaupia lėčiau, tad juos patartina valyti rečiau. Tam naudokite neabrazyvinį muilą ir vandenį, papuošalus švelniai nuplaukite pirštais. Poliravimo audinio ant akmenų ar perlų paviršiaus patariame nenaudoti. 

Kaip energetiškai išvalyti savo Archangelą ar kitus papuošalus?

Išvalykite savo amuletą nuskalaudami jį gėlu tekančiu vandeniu. Tai puikus būdas nuvalyti nepageidaujamą pasenusią energiją bei pašalinti fizinius nešvarumus. Tada, jei įmanoma, išmaudykite savo papuošalus ryto saulėje padėję juos tiesiog ant palangės. Saulės energija galutinai išvalys ir įkraus jūsų Archangelą nauja, švaria energija. 

Kaip valyti deimantinius papuošalus?

Nors deimantas yra kiečiausias mineralas randamas gamtoje, vis dėlto stipriam smūgiui gali ir neatsilaikyti, todėl saugokite savo brangakmenius kaip savo akį! Rekomenduojama laikyti šio tipo brangakmenius atokiau nuo Chlorino ir kitų cheminių medžiagų.

Patariame reguliariai valyti deimantus amoniako ir vandens mišiniu arba švelniu plovikliu. Pamerkite brangakmenį į tirpalą ir minkštu šepetėliu pašalinkite dulkes ar nešvarumus skirdami ypatingą dėmesį apatinei brangakmenio daliai.

Prieš valydami, atsargiai nuplaukite ir nusausinkite papuošalus. Venkite pirštais liesti švarius deimantus, švarų akmenį visad laikykite už jo kraštų. Daugiau patarimų, kaip rūpintis juvelyriniais dirbiniais, rasite GIA svetainėje: https://www.gia.edu/gia-news-research-tips-caring-jewelry

Product added to wishlist