3. Prekių pristatymas.

        3.1. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą. Pirkėjui netiksliai nurodžius prekių pristatymo adresą, visa su tuo susijusi rizika tenka jam.

        3.2. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

        3.3. Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis individualiame prekės aprašyme nurodytais terminais. Pardavėjui negalint laiku pristatyti prekių, jis nedelsiant susisiekia su Pirkėju bei aptaria tolesnį sutarties vykdymą.

        3.4. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatytos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

        3.5. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje gautos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.

        3.6. Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už papildomas rinkliavas, muito ir kitus mokesčius, jei prekės yra pristatomos už Lietuvos Respublikos ribų.

        3.7. Mūsų partneriai ir tarpininkai paristatymo ir apmokėjimo klausimais: Paypal, Cardinity, DHL, DPD, Lietuvos paštas.

SIUNTIMO KAINOS: 

LIETUVOJE per DPD arba paštą - NEMOKAMAI 

LIETUVOJE per kurjerį 3 Eu.

I VISĄ PASAULĮ per LIETUVOS PAŠTĄ - 5 Eu. 

I VISĄ PASAULĮ per Kurjerį - apie 30 Eu. (kaina priklauso nuo pasirinktos šalies).

ES šalyse per kurjerį - 25 Eu. 

        3.8. Visi užsakymai* paruošiami išsiuntimui per 24 valandas nuo užsakymo patvirtinimo datos. Užsakymų paruošimo laikas gali skirtis išpardavimo sezonu. Jei dėl kokių nors priežasčių paruošimas nėra įmanomas, būtinai jums pranešime apie tai ir suteiksime informaciją apie preliminarią pristatymo datą. 

*Visos kolekcijos, išskyrus BESPOKE individualių užsakymų paslaugą.

       3.9. Pristatymo laikas gali būti įtakotas komercinio kalendoriaus (pvz., „Juodasis penktadienis, Kalėdos, Valentino diena“.) Taip pat gali būti įtakota COVID-19.

      4.0. Kai tik jūsų užsakymas bus išsiųstas, įspėsime jus el. Laišku. Laiške rasite asmeninį kodą ( angl. Tracking number) kurio pagalba galėsite sekti savo užsakymą. 

Product added to wishlist