Privatumo politika

„Bright Wishes Jewellery“ garantuoja bet kokio tipo asmens duomenų apsaugą ir konfidencialumą pagal Bendrąjį asmens duomenų apsaugos reglamentą.

Visi duomenys, kuriuos klientas ar įmonė pateikia „Bright Wishes Jewellery“ ar jo darbuotojams, yra įtraukiami į asmens duomenų bylą, kurią sukuria ir už kurią atsakingi „BRIGHT WISHES Jewellery“ ir kuri yra būtina teikiant vartotojų reikalaujamas paslaugas.

Pateikti duomenys bus naudojami taip, kaip nustatyta Bendrajame asmens duomenų apsaugos reglamente. „BRIGHT WISHES Jewellery“ įsipareigoja laikytis visų  įstatymų lygių reikalaujančių apsaugos, naudojasi visomis priemonėmis, kad būtų išvengta bet kokio duomenų praradimo, netinkamo naudojimo, pakeitimo ar trečiųjų šalių manipuliavimo. Nepaisant to, vartotojas turi žinoti, kad saugumo priemones internete gali būti pažeistos internetinių nusikaltėlių. 

Laikydamasis Bendrojo duomenų apsaugos registro nuostatų, vartotojas turės teisę naudotis savo prieigos, pakeitimo, panaikinimo / pašalinimo, prieštaravimo, apribojimo ar perkeliamumo teise. Tam jis / ji turės susisiekti su mumis el. Paštu ask@brightwishes.co.uk

Product added to wishlist