Koks žiedo dydis man tinkamiausias?

Žiedo dydžiai skiriasi priklausomai nuo šalies, kurios matavimo vienetu vadovaujatės, todėl pirmiausia įsitikinkite, kad žiūrite į jums tinkantį tos šalies dydį (pvz, UK, EU). Jei perkate tarptautiniu mastu, būtinai konvertuokite savo dydį, kad jis atitiktų šalį, iš kurios užsisakote.

Jau turite jums tinkantį žiedą? Atsispausdinkite mūsų dydžių vadovą ir priderinkite žiedą prie apskritimo atvaizduoto paveiksliuke. Įsitikinkite, kad jūsų žiedas nežymiai lieka apskritimo užribyje. Esant tarpiniam dydžių variantui, rekomenduojame rinktis diesnįjį, ypač jei jus domina plačiajuostis žiedas.

Platesnės juostos žiedai sukuria didesnę trintį tarp piršto ir metalo, todėl didesnis dydis sukurs patogesnį jausmą nei plonajuostis žiedas. Rinkdamiesi žiedą turėsite įvertinti ir tai, jog galūnės gali tinti, dėl laikino vandens susilaikymo ar šilto klimato.

Kaip aš galiu pasirūpinti savo papuošalais?

Norėdami, kad jūsų papuošalai ilgai tarnautų ir atrodytų kuo geriau, nusiimkite juos prieš eidami miegoti, prieš maudynes ar maisto gaminimą. Tai užkirs kelią subraižymui, dilimui, nutrūkimui bei aliejaus bei purvo kaupimuisi.

Nešiojant kasdien sidabras ilgainiui nusidėvi ir pajuoduoja. Auksu dengti arba auksiniai juvelyriniai dirbiniai taip pat nusidėvi, tačiau daug lėčiau. Patariame savo juvelyrinius dirbinius periodiškai valyti švelnia papuošalų poliravimo šluoste arba minkštu dantų šepetėliu ir švelniu muilu (pvz., skalbimo skysčiu) ir vandeniu. Papuošalai su oksiduotu (juodu) arba akmens elementu neturėtų būti valomi cheminiu papuošalų valymo tirpalu ar ultragarsiniu valikliu.

Brangakmeniai ir perlai kūno aliejus kaupia lėčiau, tad juos patartina valyti rečiau. Tam naudokite neabrazyvinį muilą ir vandenį, papuošalus švelniai nuplaukite pirštais. Poliravimo audinio ant akmenų ar perlų paviršiaus patariame nenaudoti. 

Per kiek laiko atkeliauja užsakymas?

Užsakymai Lietuvos teritorijoje atkeliauja per 2-3 darbo dienas, ES šalyse iki 2 savaičių. VIsų  tarptautinių užsakymų atkeliavimas priklauso nuo vietos pašto užimtumo. Išsiuntus gaminį jums bus suteikiamas pakuotės sekimo numeris. 

Ar gaminys bus gražiai supakuotas? 

Gaminius supakuojame į kiekvienai kolekcijai pritaikytą išskirtinę pakuotę. Jei pageidaujate papildomos atvirutės ar įrašo nuo jūsų asmeniškai, būtinai su mumis susisiekitite info@brightwishes.lt

Jeigu užsisakysiu gaminį iš Luxury kolekcijos, kada jį gausiu? 

Prie produkto dažniausiai būna nurodyta, per kiek laiko paruošiame užsakymą. Jei kyla klausimų dėl konkretaus gaminio, būtinai susisiekite.

Kokio dydžio yra arkangelai?

Arkangelo dydis yra 2cm ( 2,5 su auksine kilpute).

Kokio dydžio yra sparnai?

Sparnai yra 3 cm. (su kilpute pakabinimui) 

Kokio dydžio yra sėklytės?

Mažoji sėklytė yra 1,3 cm. (su kilpute pakabinimui), Didžioji sėklytė yra 1,9 cm. (su kilpute pakabinimui)

Ar gaminate pagal užsakymą? 

Taip, gaminame pagal užsakymą. Visą informaciją rasite čia 

Ar turite kaklo papuošalų vyrams? 

Dirbame su privačiais užsakymais skirtais vyrams, tačiau kol kas jiems negaminame serijinių papuošalų.

Kiek laiko galioja dovanų čekis? 

Dovanų čekis galioja metus nuo įsigijimo datos.

Ar galima nešioti pakabuką ant virvelės iš pakuotės? 

Žinoma virvelę iš pakuotės galima naudoti kurį laiką, tačiau patvarumui užtikrinti rekomenduotume užsisakyti odelę su užsegimu. Netrukus pasiūlysime Naujienose. 

Product added to wishlist