Keitimo ir Grąžinimo politika

Iš Brightwishes.co.uk įsigytos prekės gali būti iškeistos į kitą papuošalą tik per 7 dienas nuo pirkinio gavimo  dienos. Mainai yra nemokami, tačiau kainų skirtumą teks padengti klientui, jei keistino produkto kaina skiriasi nuo keičiamojo. Visi nestandartiniai ir vienetiniai užsakymai, pateikti per brightwishes.co.uk yra galutiniai pardavimai ir nekeičiami.

*Salygos keitimui:

    Mano produktai atkeliavo sugadinti

    Aš neteisingai supratau dydį, todėl noriu pakeisti

    Produktas nėra toks, kokio tikėjausi, ir norėčiau jį pakeisti kitu

Salygos grąžinimui:

    su originaliu kvitu,

    originalios būklės,

    originalioje pakuotėje

Norint pakeisti produktą rašykite mums el. Paštu ask@brightwishes.co.uk laiško tekste nurodydami savo užsakymo numerį ir produktų, kuriuos keisite, sąrašą. Mes jums atsiųsime prekių grąžinimo leidimo numerį, kurį turėsite įtraukti į savo paketo adreso lauką. Šis numeris prasidedantis grotelėmis # yra labai svarbus norint užtikrinti tinkamą grąžinamų prekių stebėjimą. Nesiųskite jokio (-ių) produkto (-ų), kol negavote prekių grąžinimo leidimo numerio #.

Atsispausdinkite grąžinimo formą, kurią gausite el. Paštu įsigijus prekę. Įsitikinkite, kad nurodėte savo prekių grąžinimo leidimo numerį, vardą, adresą, telefono numerį, užsakymo numerį ir el. Pašto adresą. Pridėkite formą į siuntinį. Gavę siuntą, brightwishes.co.uk susisieks su jumis el. Paštu, kad patvirtintų gavimą ir suderintų mainus. Keitimasis internetu taip pat gali vykti asmeniškai per Rūtą Domar, susisiekus su mumis ir paskyrus susitikimą per brightwishes.co.uk. 

*salygos keitimui:

    Mano produktai atkeliavo sugadinti

    Aš neteisingai supratau dydį, todėl noriu pakeisti

    Produktas nėra toks, kokio tikėjausi, ir norėčiau jį pakeisti kitu

„Bright Wishes“ neprisiima atsakomybės už pamestą pakuotę. Pirkėjas privalo pateikti visą reikiamą informaciją, kad pakuotė būtų išsiųsta teisingu adresu.

Product added to wishlist