Special Order

Nuotraukoje matote rožančių? O man jis visada primins itin svarbų gyvenimo mėnesį...

Kai gavau individualų užsakymą pagaminti vienetinį rožančių iš safyrų ir perlų devintą mėnesį laukiausi sūnaus. Pasižadėjau sau, kad iki tol, kol kūdikėlis pasibels užsakymą įgyvendinsiu. 

Visą mėnesį dirbti su safyrais, kurie pasižymi ypatingu trapumu buvo tikras iššūkis. Pamenu kiekvieną dieną pradėdavau dedikacija šiam išskirtinės simbolikos gaminiui. Lyg mano tuometinės būsenos atkartojimas - jautėsi tas mistinis sakralumas, ta tauriųjų akmenų ir jų tolimesnės misijos mįslė.

Kiekvienas neatidus brūkštelėjimas galėjo safyrą suskaldyti. Jam reikėjo ypatingo dėmesio ir priežiūros, bet užtat koks džiaugsmas laikyti šį brangakmenį rankose. Teko rasti unikalų būdą įstatyti akmenis, nes kiekvienas jų buvo skirtingo dydžio ir savaip uniklalūs. 

Rožančių klientei įteikiau 2018 m. Spalio 9d. Švietė saulė, spalvotais lapais puošėsi gamta...Tą patį vakarą į pasaulį pasibeldė sūnus. Laukimas ir tausojimas eina išvien.. 

PS: 

Ar žinojote, kad Rožinis tai meditacinė malda? Reguliariai naudojant rožančių iš natūralių akmenėlių, Rožinio skaitymo metu, akmenėliai pasikrauna Šviesa, sklindančia iš pirštų galų. Todėl tokius įmelstus rožančius galima nešioti ant kaklo, kadangi jie turi apsauginį poveikį.

Šviesūs Linkėjimai,

-Rūta 

( Daugiau apie akmenis naudojamus aukštojoje juvelyrikoje skaitykite II-oje dalyje )

Product added to wishlist